części bomar

Oryginalne części Bomar

oryginalne czesci-04

Oryginalne części do przecinarek taśmowych BOMAR sprowadzamy prosto od producenta z Czech, dzięki czemu pomijamy pośredników i jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom konkurencyjne, atrakcyjne ceny.

Ceny producenta

ceny_producenta[1] części bomar

 

  • Działamy szybko i sprawnie
  • Stale powiększamy nasz asortyment
  • Ponad 50 000 sprzedanych części

Doradztwo techniczne

Oferujemy także pomoc w prawidłowym doborze części do Państwa przecinarek. Dostarczamy części wykorzystywane w starszych, nieprodukowanych już modelach maszyn.

Prawidłowe dokumentacje

Każda przecinarka Bomar posiada własną dokumentację techniczną, a rysunki są bardzo pomocne w razie problemów z zamówieniem właściwego produktu. Pomożemy Państwu w znalezieniu nawet najmniejszego elementu.

Pobierz instrukcję do swojej przecinarki

Stany magazynowe części Bomar

W naszych magazynach znajduje się zawsze optymalna liczba produktów i większość zamówień realizujemy natychmiast, wysyłając je w dniu zamówienia.

Zajmujemy się również sprowadzaniem części na indywidualne zamówienie – gdy dostępne są u producenta, wysyłamy je do Państwa w przeciągu 5 dni roboczych. Zamówimy wszystko, czego będziecie Państwo potrzebować.

Wszystko w zasięgu ręki

W naszej ofercie posiadamy między innymi: siłowniki hydrauliczne, koła napędowe i napinające, wałki, wariatory, przekładnie i paski wariatorowe, pompy do chłodziwa, agregaty hydrauliczne, wyświetlacze, klawiatury, pulpity sterownicze, sterowniki, wyłączniki krańcowe bezpieczeństwa, szczotki, zawory, wałki, łożyska, siłowniki, linki, imadła, odlewy żeliwne i wiele, wiele innych.

Montaż

Każdą część zakupioną u nas można wymienić samodzielnie na podstawie udostępnianych przez nas instrukcji. NA życzenie Klienta zajmujemy się też ich montażem zarówno w naszej siedzibie jak i w siedzibie klienta.

Rabaty

Prowadzimy politykę rabatową dla naszych stałych klientów. Klienci którzy zakupili u nas urządzenie maja stały rabat na części po kresie gwarancji oraz materiały eksploatacyjne.

Możliwość negocjacji cen.