Podajniki rolkowe

  • Dodaj do kosza
  • Dodaj do kosza
  • Dodaj do kosza

Podajniki rolkowe oferowane przez BOMAR

Podajniki rolkowe należą do najbardziej funkcjonalnych i wszechstronnych urządzeń obróbczych. Za sprawą masywnej konstrukcji oraz rozbudowanej regulacji, zapewniają bezpieczną i szybką pracę nawet przy maksymalnym obciążeniu. Urządzenia te najczęściej stosowane są z przecinarkami taśmowymi, jednak nadają się do również do wielu innych obrabiarek. Bogatą ofertę podajników rolkowych posiada BOMAR, czołowy dostawca sprzętu do obróbki metali.

Podajniki rolkowe

Należące do tej kategorii podajniki rolkowe to urządzenia przeznaczone do transportu ładunków w wielu obszarach przemysłowych, m.in. magazynach, hurtowniach czy zakładach produkcyjnych. Ich nieskomplikowana konstrukcja pozwala na łatwe oraz szybkie przeładowywanie gabarytowych kontenerów, palet, beczek lub innych towarów. Maszyny te doskonale nadają się zwłaszcza do obróbki nieformatywnych, długich oraz ciężkich przedmiotów. Podczas podawania materiału, ułożyskowane rolki przyczyniają się do redukcji oporów ruchu – w ten sposób zmniejsza się zapotrzebowanie podajnika na energię, dzięki czemu cały proces przebiega znacznie sprawniej.

Zróżnicowane zastosowanie

Prezentowane systemy obróbcze należą do kilku różnych serii. Charakteryzują się zróżnicowaną nośnością, wielkością, szerokością, średnicą rolek oraz innymi parametrami technologicznymi. Dzięki możliwości elastycznej regulacji poziomu automatyzacji, urządzenia te przystosowane są do transportu wielu materiałów i mogą z powodzeniem działać na różnych liniach produkcyjnych. Poszczególne rozwiązania są nie tylko wysoce efektywne, ale również łatwe w rozbudowie i obsłudze. Obecność wyposażenia uzupełniającego oraz licznych akcesoriów dodatkowych, pozwala na optymalne dopasowanie zestawu do przecinarek oraz innych maszyn dostępnych na linii produkcyjnej. Niektóre modele wyposażane są w przymiar, który pozwala na odmierzenie wymaganej długości materiału.

Najwyższa jakość

Dzięki możliwości dopasowania sprzętu do indywidualnych potrzeb, wysokiej klasy podajniki do przecinarek znacząco przyspieszają proces produkcji. Prezentowane w tej kategorii urządzenia produkowane są wyłącznie z materiałów najlepszej jakości, z zastosowaniem profili wykonanych ze stali konstrukcyjnej wysokiej klasy. Oferowane maszyny wyróżniają się dzięki temu optymalnymi parametrami technologicznymi i eksploatacyjnymi, wykazując jednocześnie bardzo dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Wszystkie podajniki do przecinarek taśmowych oferowane przez BOMAR posiadają kompletną dokumentację techniczno-rozruchową.