Systemy bezpieczeństwa Secureflex

Secureflex – system modułowy barier bezpieczeństwa, umożliwia szybką i prostą konfigurację.

 

Dzięki SECURFLEX każda maszyna – przecinarka Bomar, szlifierka, szczotkownica, może być indywidualnie wyposażona w ochronne ogrodzenia.

 

Wysoki poziom bezpieczeństwa maszyn powinien być zapewniony wszędzie tam, gdzie wykorzystywane są narzędzia obróbcze. Aby dobrze chronić przecinarki, szlifierki oraz inne urządzenia, należy zadbać o odpowiednie przygotowanie stanowisk.

W tym celu doskonale sprawdzają się modułowe systemy barier. Zwiększają one bezpieczeństwo zarówno maszyn, jak i pracowników. Na szczególną uwagę zasługują rozwiązanie oferowane przez systemy typu Secureflex.

Jakie są elementy systemu Secureflex?

Na system Secureflex składają się segmenty ogrodzenia różnego typu, dostępne w kilku wymiarach. Do każdego zestawu dopasować można elementy drzwiowe w wersji prawej oraz lewej. Tak szeroki wybór daje gwarancję idealnego dopasowania systemu do linii produkcyjnej. W ten sposób może ona funkcjonować nie tylko bezpiecznie, ale też zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami. System dostępny jest w dwóch wysokościach podstawowych – 1,600 i 2,000 mm. Niezależnie od wymiarów, jego konstrukcja daje pewność swobodnego dostępu pracowników do całej linii produkcyjnej lub punktów serwisowych maszyny. W zależności od zapotrzebowania, część elementów da się indywidualnie modyfikować. Rozwiązania zastosowane w systemie są wytrzymałe i skuteczne. Linie produkcyjne zyskują profesjonalną ochroną niezależnie od ich powierzchni całkowitej oraz innych parametrów.

Czym jest system Secureflex?

Secureflex to modułowy system barier bezpieczeństwa. Pozwala na wyposażenie w odpowiednie ogrodzenia ochronne urządzenia różnego typu. Konfiguracja systemu jest prosta, szybka i umożliwia indywidualne dopasowanie. System Secureflex jest w pełni kompatybilny z obowiązującymi aktualnie wytycznymi dla maszyn. Dzięki konstrukcji modułowej, możliwości w kwestii montażu barier są praktycznie nieograniczone. Rozwiązanie to pozwala na dopasowanie systemu nie tylko do rodzaju wykorzystywanych urządzeń, ale też potrzeb indywidualnych inwestora. Secureflex sprawdzi się zarówno w warsztacie, jak i na hali produkcyjnej. Może obsługiwać m.in. szlifierki, przecinarki, szczotkownice oraz wiele innych narzędzi. Ochrona urządzeń wiąże się ze wzrostem bezpieczeństwa pracowników. Personel może w pełni skupić się na swojej pracy, bez obawy o ryzyko wypadku lub jakiekolwiek inne niebezpieczeństwo.

Kto zajmuje się dystrybucją Secureflex w Polsce?

Autoryzowanym dystrybutorem systemu Secureflex w Polsce jest Hard sp. z o.o. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży urządzeń obróbczych. Swoje usługi oferuje zarówno profesjonalnym przedsiębiorstwom produkcyjnym, jak i niedużym warsztatom. Różnorodność rozwiązań technologicznych, wysoka jakość i optymalne parametry techniczne sprawiają, że proponowane systemy z powodzeniem spełniają pokładane w nich oczekiwania.

Hard sp. z o. o. oferuje swoim odbiorcom fachowe doradztwo, dzięki czemu jest w stanie zapewnić pomoc w doborze najlepszych produktów. Dotyczy to także systemu Secureflex, który zyskuje coraz szersze zastosowanie w branży.

Usługi dostawy, instalacji i serwisu realizowane są na terenie całego kraju.