Przecinarki tarczowe do aluminium

Oferujemy przecinarki w następujących kategoriach:

Przecinarki tarczowe Bomar o wszechstronnym zastosowaniu

Jeśli w profilu działalności Państwa firmy znajduje się cięcie różnego rodzaju materiałów, szczególnie twardych i trudnych w obróbce tworzyw sztucznych, stali, aluminium czy miedzi, proponujemy wysokowydajne, profesjonalne przecinarki tarczowe. Nasze urządzenia pozwalają na szybkie i dokładne wykonanie czynności związanych z cięciem, wpływają na całkowitą eliminację nierówności, a obrabiane krawędzie materiału są idealnie gładkie. Przecinarka tarczowa wykonuje pracę z niezwykłą precyzją, a jej użycie nie wymaga angażowania siły fizycznej. Nasze urządzenia są zaprojektowane i wykonane zgodnie ze światowymi standardami zarówno jeśli chodzi o jakość, efektywność oraz wydajność pracy, jak i zachowanie wszelkich norm bezpieczeństwa. Usprawnienie czynności związanych z cięciem trudnych powierzchni oraz wyeliminowanie strat wynikających z nieprawidłowej obróbki jest dla nas nadrzędnym celem, dlatego z pełną odpowiedzialnością przedstawiamy Państwu nasze przecinarki tarczowe i zachęcamy do zapoznania się z ich parametrami.

 

Do produkcji tarczowych przecinarek Bomar użyte zostały materiały najwyższej jakości, co zapewnia długotrwałe użytkowanie oferowanych przez nas maszyn.

 

Poznaj ofertę przecinarek tarczowych Bomar

W ofercie posiadamy dwa rodzaje urządzeń. Jest to przecinarka tarczowa automatyczna oraz półautomatyczna. Oba modele są wykonane w sposób funkcjonalny, pozwalający na prowadzenie najbardziej nawet skomplikowanych zadań związanych z obróbką materiałów. Są przystosowane do cięcia pod kątem 90 stopni w prawo oraz 45 stopni w lewo. Każda przecinarka jest wyposażona w komplet tarcz roboczych o różnych średnicach, co pozwala na dopasowanie ich do wykonania konkretnego zadania. Urządzenia automatyczne i półautomatyczne różnią się od siebie jedynie sposobem ich sterowania, a wybór konkretnego modelu zależy od potrzeb i profilu działalności Państwa zakładu.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się w parametrami technicznymi oraz możliwościami naszych przecinarek. Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej szczegółowych informacji, jesteśmy gotowi odpowiedzieć na każde pytanie. Możemy jednak śmiało stwierdzić, że nasze urządzenia sprawdziły się doskonale między innymi w produkcji konstrukcji stalowych.

 

Przecinarki tarczowe Bomar do aluminium

Obróbka materiałów o zróżnicowanej charakterystyce to w dzisiejszych czasach absolutna podstawa dla firm, które zajmują się wykonywaniem części maszyn i innych detali na zamówienie. Oferowane przez nas przecinarki tarczowe to idealne rozwiązanie do cięcia różnego rodzaju tworzyw sztucznych, miedzi, czy aluminium. Są to niezwykle precyzyjne urządzenia, które pozwalają na obróbkę tych materiałów z zachowaniem bardzo wysokiej dokładności, dzięki czemu wykonywane detale charakteryzują się wysoką jakością, a prace wykończeniowe ograniczone są do niezbędnego minimum.

Zarówno przecinarka tarczowa półautomatyczna do aluminium, jak i przecinarka tarczowa automatyczna do aluminium to sprzęt wysokiej klasy, który cechuje się bardzo wysoką jakością wykonania i materiałów użytych do produkcji. Dzięki temu urządzenia te mogą być wykorzystywane w nawet najbardziej wymagających zakładach i charakteryzują się wysoką trwałością. Jest to obecnie jeden z najlepszych możliwych wyborów wśród urządzeń dostępnych na rynku.