Przecinarki Tarczowe Półautomatyczne Bomar

  • Dodaj do kosza
  • Dodaj do kosza
  • Dodaj do kosza

.

Dlaczego warto wybrać przecinarkę tarczową półautomatyczną Bomar

Cięcie twardych, trudnych w obróbce materiałów, takich jak miedź, tworzywa sztuczne o masywnej strukturze czy aluminium jest dużym wyzwaniem, któremu z całą pewnością sprostają proponowane przez nas przecinarki tarczowe półautomatyczne. Posiadamy w ofercie trzy podstawowe modele: AL 400, AL 500 oraz AL 600, które cechują się bardzo wysoką wydajnością i efektywnością pracy przy maksymalnym bezpieczeństwie ich użytkowania. Każda przecinarka tarczowa marki Bomar jest stworzona zgodnie z najwyższymi światowymi standardami i wielokrotnie sprawdziła się podczas wykonywania skomplikowanych czynności związanych z cięciem materiałów. Przecinarki tarczowe, które mamy przyjemność Państwu zaprezentować funkcjonują w sposób intuicyjny, a praca z nimi nie wymaga angażowania siły fizycznej. Projektując nasze przecinarki tarczowe, postawiliśmy na komfort i wygodę w ich obsłudze, a także na bezpieczeństwo osób, które wykonują pracę produkcyjną.

Do wykonania precyzyjnych cięć przy obróbce trudnych materiałów można wykorzystać tarcze tnące o różnych średnicach, które każda z proponowanych przez nas przecinarek posiada na wyposażeniu. Przecinarki tarczowe półautomatyczne są sterowane za pomocą intuicyjnego panelu, gdzie osoba obsługująca urządzenie może wybierać funkcje oraz kąt nachylenia tarcz tnących, które pracują w zakresie do 90 stopni w prawo i do 45 stopni w lewo. Nasze urządzenia są wyposażone w solidne imadła sterowane pneumatycznie, które mogą być zaciskane w pionie, a także w poziomie, w zależności od rodzaju wykonywanej czynności. Przecinarka tarczowa półautomatyczna każdego z przedstawianych modeli jest zasilana sprężonym powietrzem, co decyduje o jej wysokiej wydajności oraz wyjątkowej precyzji wykonywanych cięć. Każde z urządzeń jest dodatkowo wyposażone w odsysacz wiórów, elektroniczny wyświetlacz kąta, podajniki oraz urządzenie do poziomego mocowania obrabianego materiału. Posiadamy również w ofercie części zamienne do wszystkich przecinarek Bomar.

Przecinarka tarczowa półautomatyczna do aluminium

Półautomatyczna przecinarka tarczowa do aluminium firmy Bomar to narzędzie, dzięki któremu można uzyskać wysoką precyzję wykonywanej pracy – niezależnie od obrabianego przy jej pomocy materiału. Dlatego właśnie przecinarki te znajdują zastosowanie w wielu gałęziach produkcji, w których wykonuje się detale z dość miękkich materiałów, takich jak różnego rodzaju tworzywa sztuczne, aluminium i miedź. Wykonane przy pomocy oferowanego narzędzia elementy nie wymagają dużej obróbki końcowej i cechują się wysoką jakością.

Oferowana półautomatyczna przecinarka tarczowa może obsługiwać tarcze tnące o różnych wymiarach i charakterystyce. Dzięki temu możliwe jest zawsze odpowiednie dobranie tarczy do parametrów obrabianego materiału. Ma to bardzo duże znaczenie zwłaszcza w przypadku nowoczesnych tworzyw sztucznych, które mogą się w znaczny sposób różnić pod względem cech fizycznych i wymagań związanych z obróbką. Urządzenia mają szerokie spektrum możliwości, dzięki czemu możliwości ich wykorzystania są bardzo duże.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z parametrami dostępnych modeli na podstronach produktowych.