Przecinarki tarczowe EXACTCUT

Przecinarki tarczowe – exactcut 

W naszej ofercie znajdują się przecinarki tarczowe czeskiej marki ExactCut, które występują w dwóch systemach – T oraz M. Do pierwszego zaliczają się urządzenia produkowane seryjnie. Nie oferują dużych możliwości konfiguracji, ale charakteryzuje je najwyższa klasa parametrów technicznych. Przecinarki z serii T zapewniają optymalną precyzję i szybkość wykonywania prac. Seria M obejmuje natomiast maszyny wykonywane na zamówienie. Ich standardowe parametry techniczne można dostosować do potrzeb zakładu produkcyjnego.

Przecinarki tarczowe ExactCut z serii T

Na asortyment przecinarek tarczowych z serii T składają się uniwersalne, a przy tym zaawansowane maszyny produkowane seryjnie. Zapewniają one dokładne i szybkie cięcie. Przecinarki te powstają z wysokiej jakości materiałów, które w połączeniu z zastosowaniem innowacyjnych technologii dają gwarancję bezawaryjnej i długotrwałej eksploatacji. Poszczególne elementy urządzeń zamontowane zostały bardzo stabilnie, co zapewnia całej konstrukcji optymalną sztywność. Precyzję, gładkość i dokładność każdego cięcia dodatkowo podnoszą specjalnie zamontowane w maszynach systemy tłumienia drgań, wykorzystujące beton polimerowy. Każda przecinarka tarczowa ExactCut z serii T wyróżnia się wysoką prędkością cięcia – niezależnie od grubości i twardości obrabianego materiału. Wynika to z zastosowania imadeł śrubowych z serwonapędem, które zapewniają szybkość podawania na poziomie 60m/min.

Przecinarki tarczowe ExactCut z serii M 

ExactCut przygotował dla swoich klientów innowacyjne przecinarki tarczowe z serii M, które wykonywane są na specjalne zamówienie. Tak przygotowany sprzęt może optymalnie spełnić potrzeby klienta, zapewniając sprawną realizację wszystkich prac. Każda oferowana przez ExactCut przecinarka tarczowa z serii M z powodzeniem znajdzie zastosowanie w zakładzie produkcyjnym z praktycznie dowolnej branży przemysłowej. Poszczególne urządzenia są idealnie przystosowane do realizacji konkretnych prac, np. cięcia prętów. Przecinarki te zapewniają szerokie możliwości indywidualnej konfiguracji, obejmujące przede wszystkim dopasowanie do określonych wymogów produkcyjnych. Urządzenia zaliczane do serii M charakteryzuje wysoka wydajność, która pozostaje nie bez znaczenia w zakładach realizujących duże zamówienia. Każda przecinarka tarczowa Exactcut powstaje z solidnych materiałów żelaznych i nieżelaznych, np. aluminium. Wiele indywidualnie konfigurowanych modeli posiada dodatkowe funkcje, w tym kucia, formowania czy prasowania.