Piły taśmowe

Oferujemy Państwu wysokiej klasy piły taśmowe renomowanych producentów, które ze względu na zróżnicowane parametry techniczne mogą być wykorzystywane do cięcia różnych materiałów, w tym stali nierdzewnej, kwasoodpornej i tytanowej, aluminium czy metali nieżelaznych.

Inwestycja w oferowane Państwu piły taśmowe to gwarancja niezawodnej pracy przez wiele lat i wysokiej wydajności działania. Wychodząc naprzecie potrzebom wymagających Klientów, oferujemy atrakcyjne ceny oraz pełne wsparcie serwisowe (gwarancyjne i pogwarancyjne).

Dostępne w naszej ofercie piły taśmowe cechuje doskonała geometria zęba i odpowiedni sposób rozwiedzenia, dzięki czemu pracują ciszej.

Są to bardzo precyzyjne i niezawodne urządzenia o różnych parametrach, które sprawdzają się znakomicie przy obróbce stali, aluminium czy też metali nieżelaznych.

Piły taśmowe producenci

Lenox

Piły taśmowe Lenox to szeroka rodzina produktów, przeznaczona do użytku indywidualnego, przemysłowego i cięcia dużych elementów – ich wspólna cecha to jakość. Począwszy od modelu DIEMASTER 2, przeznaczonego do precyzyjnego cięcia konturowego, a skończywszy na TNT CT, pile stworzonej z myślą o obróbce superstopów (Waspaloy, Inconel), Lenox dostarcza narzędzi do pracy w najcięższych warunkach. Mając na uwadze wysokie wymagania współczesnych klientów, firma oferuje znakomite piły bimetaliczne, węglikowe oraz wybór uniwersalnych brzeszczotów, które zadowolą wszystkich użytkowników. Szereg opatentowanych rozwiązań produkcyjnych sprawia, że każda piła taśmowa Lenox cechuje się wydłużoną żywotnością oraz znakomitymi osiągami.

BAHCO

Szeroki wybór brzeszczotów bimetalicznych sprawia, że piły taśmowe BAHCO to znakomity wybór niezależnie od okoliczności. Od dużych brył i elementów konstrukcyjnych, po niewielkie obiekty, wymagające niezrównanej precyzji, katalog BAHCO obejmuje szeroką gamę pił, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów. Opatentowana technologia wytwarzania pił bimetalicznych SANDFLEX sprawia, że brzeszczoty BAHCO charakteryzują się dużą wytrzymałością przy wysokiej prędkości cięcia. Czy mowa o precyzyjnych piłach DIE-BAND, czy też przeznaczonych do cięcia produkcyjnego piłach taśmowych KING COBRA PHG, wybierając BAHCO, masz gwarancję najwyższej skuteczności.

WIKUS

Piły taśmowe WIKUS w pełni odpowiadają reputacji firmy, która zasłużenie cieszy się opinią jednego ze światowych liderów w dziedzinie produkcji narzędzi do cięcia. Niezależnie od tego, czy zamierzasz poddać obróbce stal konstrukcyjną, stopy niklowe, brąz albo żeliwo, piły taśmowe WIKUS zapewnią Ci sprawne i czyste cięcie. W katalogu firmy znajdują się uniwersalne brzeszczoty, stworzone z myślą o szybkim cięciu lekkich profili oraz materiałów pełnych, a także wyspecjalizowane piły węglikowe, przeznaczone do obróbki metali niezależnych (tytan, aluminium), betonu czy opon i kompozytów gumowo-metalowych. WIKUS dostarcza narzędzi, aby sprawnie poradzić sobie z każdym cięciem.

RÖNTGEN

Kiedy w grę wchodzi użycie pił bimetalicznych, trudno o lepszy wybór niż Röntgen. Szerokie spektrum produktów, obejmujące modele o zróżnicowanej podziałce oraz geometrii uzębienia sprawia, że piły taśmowe Röntgen stanowią perfekcyjny wybór podczas cięcia. Również w kategorii obróbki wyspecjalizowanych materiałów Röntgen dostarcza narzędzi na najwyższym, światowym poziomie. Piły z wolframowym uzębieniem bez trudu poradzą sobie z najtwardszymi stopami, podczas gdy dedykowane brzeszczoty umożliwią błyskawiczne cięcie szkła, opon oraz ceramiki. Szeroki asortyment tradycyjnych pił bimetalicznych firmy Röntgen uzupełniają taśmy RRR, służące do przecinania drewna oraz materiałów niezależnych.

Pobierz podręcznik użytkownika

Oferujemy piły taśmowe renomowanych producentów:

Produkty najwyższej jakości które sprotają Twoim wymaganiom.