Gratownice – Szczotkownice Bomar

  • Dodaj do kosza
  • Dodaj do kosza
  • Dodaj do kosza
  • Dodaj do kosza

.

Gratownice(Szczotkownice) – urządzenia do gratowania i wygładzania materiałów

Szczotkownice, zwane również gratownicami to urządzenia służące do obróbki różnego typu materiałów. Za ich pomocą można gratować, a także wygładzać powierzchnie. Urządzenia gwarantują wysoką wydajność oraz precyzję obróbki. W ofercie znajdują się zarówno modele przeznaczone do nieskomplikowanych prac w warunkach domowych, jak i modele dedykowane zakładom produkcyjnym i przemysłowym. Profesjonalna szczotkownica wykorzystywana jest na szeroką skalę w zakładach ślusarskich, przedsiębiorstwach z branży produkcyjnej, czy też motoryzacyjnej. Szeroki wybór urządzeń sprawia, że z łatwością można znaleźć model odpowiedni do rodzaju przeprowadzanych prac.

Wybierz bezpieczeństwo pracy

Gratownice renomowanych marek wyróżniają się niską awaryjnością. Są to urządzenia bezpieczne w eksploatacji oraz proste w obsłudze. Intuicyjne sterowanie sprawia, że proces obróbki powierzchniowej metali przebiegnie sprawnie i bezproblemowo. Na uwagę zasługuje również fakt, że urządzenia wysokiej klasy wykonane są z ponadprzeciętnie wytrzymałych podzespołów. Trwałość elementów przekłada się na wysoką żywotność urządzenia. Nawet intensywne użytkowanie nie wpływa negatywnie na stan gratownicy. Przez długi czas utrzymuje ona swój pierwotny stan oraz wysoką wydajność pracy. Doskonałe parametry technologiczne przekładają się na ekonomiczną oraz efektywną pracę.

Postaw na komfort użytkowania

Nowoczesne technologie sprawiły, że szczotkownicę w prosty sposób można dopasować do swoich indywidualnych potrzeb. Przekłada się to na komfort eksploatacji urządzenia. Obróbka elementów z pewnością przebiegnie błyskawicznie, a jej rezultaty spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Gratownica jest niezbędna wszędzie tam, gdzie dąży się do uzyskania perfekcyjnie gładkiej powierzchni metalowej. Dzięki niej można pozbyć się wszelkich wad powierzchniowych np. zadziorów. Podczas wyboru szczotkownicy należy kierować się przede wszystkim jej wydajnością, ale warto również zwrócić uwagę na rozmiar szczotki, napęd, czy też prędkość znamieniową.